Společnost Aktru byla založena v roce 2005 25. března. Naší hlavní činností je inzerce polských firem a firem na internetu ve východní azbuce. Evropa, kde je o Polsku a aktivitách polských firem velmi málo informací. V tuto chvíli tedy spolupracujeme s více než 2000 klienty z Polska, jejichž aktivity úspěšně ukazujeme na internetu ve východní Evropě.

Náš tým tvoří profesionálové specializující se na marketing, online prezentace, vývoj webových stránek, překlady do angličtiny, němčiny, ruštiny, ukrajinštiny, francouzštiny, španělštiny a polštiny. Mnoho z našeho týmu mluví rusky a ukrajinsky jako svým rodným jazykem.

Splňujte očekávání východního trhu – podnikatelé, výrobci, prodejci a dovozci z Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Lotyšska, Litvy, Estonska a dalších zemí SNS . Vytvořili jsme pohodlné informační katalogy, ve kterých jsme publikovali a nadále zveřejňujeme informace o polských firmách, farmách, úřadech a turistických místech. Takto se snažíme zprostředkovat informace potenciálním partnerům, našim zákazníkům.

V jednom z našich tří katalogů (Polturizm/Polagro/Polfirms) můžete umístit informace o vaší firmě, firmě, kanceláři, turistické lokalitě v ruštině, ukrajinštině a dalších cizích jazycích v zajímavé grafo-textové formě . .Naše online prezentace jsou hostovány na ruských, ukrajinských a evropských subdoménách, což je činí ještě efektivnějšími. Pro naše klienty poskytujeme kromě textového materiálu i možnost umístit na prezentace grafický materiál (fotografie, videa, animace atd.) Ve výsledku tak získáte plnohodnotnou, dynamickou a interaktivní ministránku! Která potěší nejen oko, ale překvapí svými účinky a pozicemi ve vyhledávačích!

Nabízíme také online inzerci polských firem na internetu západní Evropy! Naše nabídka online inzerce v západní Evropě zahrnuje překlad prezentace do němčiny a angličtiny nebo jiných evropských jazyků. Pokud vás naše nabídka zaujala, podrobnější informace naleznete na našich oficiálních stránkách.www.aktru.pl.

Hledáte klienty na východě?

Náš portál a katalog vám pomohou rychle a efektivně najít zákazníky a partnery z východní Evropy. Ukažte svou nejlepší stránku!

Potřebujete polské zboží/služby?

Náš katalog je rozsáhlá databáze polských společností nabízejících vysoce kvalitní zboží a služby.

Polfirms
Top.Mail.Ru