.

Adresář polských společností. Vítejte na našem obchodním informačním portálu. Zveme vás k používání shromážděných údajů o podnikatelích a společnostech v Polsku. Náš portál poskytuje příležitost najít zajímavé ekonomické návrhy a je navržen tak, aby podporoval spolupráci v této oblasti obchodu. Hlavní sekce našich online prezentací jsou: Dům a zahrada, Kancelář, Spotřební zboží, Potraviny, Průmysl, Stavebnictví, Opravy, Stroje a zařízení, Automobilový průmysl, Doprava, Medicína, Obchod, Služby, Exkluzivní produkty, Cestovní ruch a Zemědělství. Informace, které poskytujeme, jsou komerční povahy a jsou určeny podnikům a firmám. Jak se k nám přidat? Navštivte aktru.pl – online prezentace. Naši konzultanti zodpoví jakoukoli otázku a nabídnou nejlepší řešení pro vaše potřeby. Naše dodávky jsou inzerovány především polským firmám pro podnikatele z Ruské federace, Ukrajiny, Běloruska, Litvy, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Gruzie a dalších zemí, kde je poptávka po polském zboží. a produkty každým rokem rostou. Propagací polských firem v Rusku se snažíme vytvořit podmínky pro export polského zboží do zemí SNS.

Tyto informace

jsou komerční povahy a jsou určeny pro firmy a podniky. Adresáty našich prezentací propagujících polské firmy jsou především podnikatelé z Ruské federace, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Gruzie, Arménie, ale i zemí EU: Belgie, Francie, Nizozemsko, Lucembursko, Německo, Itálie, Dánsko, Irsko , Velká Británie, Řecko, Španělsko, Portugalsko, Rakousko, Finsko, Švédsko, Česká republika, Kypr, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Malta, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvatsko a další země, kde je poptávka po polském zboží a produkty rok od roku rostou. Propagací polských firem v Rusku se snažíme vytvořit podmínky pro export polského zboží do SNS.

Hledáte klienty z východu?

V našem adresáři můžete rychle a snadno kontaktovat statisíce příjemců z východní Evropy. Ukažte svou nejlepší stránku!

Potřebujete polské zboží/služby?

Náš katalog obsahuje nespočet polských společností, které nabízejí produkty nejvyšší kvality a poskytují nejvyšší úroveň služeb.

Vybrané společnosti

Robert Andrzej Burzynski
Robert Andrzej Burzynski
www.funeralne.polfirms.ru
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
www.forma.polfirms
Top.Mail.Ru