.

Vítejte na našem obchodním informačním portálu, kde naleznete adresář polských společností.

Zveme vás k využití shromážděných údajů o podnikatelích a společnostech v Polsku. Náš portál poskytuje příležitost najít zajímavé ekonomické nabídky a je určen k podpoře spolupráce v oblasti domácího a mezinárodního obchodu.

Hlavní sekce našich online prezentací zahrnují kategorie jako: Dům a zahrada, Kancelář, Předměty denní potřeby, Potraviny, Průmysl, Stavebnictví, Opravy, Stroje a zařízení, Automobilový průmysl, Doprava, Medicína, Obchod, Služby, Exkluzivní zboží, cestovní ruch a zemědělství.

Informace, které poskytujeme, jsou komerční povahy a jsou určeny pro firmy a podniky. Příjemci našich zpráv Inzerce Polských společností jsou především podnikatelé z Ruské federace, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Gruzie, Arménie a také zemí EU: Belgie, Francie, Nizozemsko, Lucembursko, Německo, Itálie, Dánsko, Irsko , Velká Británie, Řecko, Španělsko, Portugalsko, Rakousko, Finsko, Švédsko, Česká republika, Kypr, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Malta, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvatsko a další země, kde je poptávka po polštině zboží a produktů každým rokem roste. Propagací polských firem v Rusku se snažíme vytvořit podmínky pro export polského zboží do zemí SNS.

Naše nabídka jako jediná zaručuje vysokou pozici ve vyhledávačích díky jejich optimalizaci (výběr klíčových slov a hierarchie).

Výhody, které můžete očekávat při spolupráci s námi:

Veškerou naši práci provádíme jako nezávislé webové stránky, což znamená, že jste nezávislý web, který je snadno dostupný a lze jej nalézt ve vyhledávačích zadáním správně zvolených klíčových slov.

Prezentace jsou plně indexovány vyhledávači a zaujímají přední místo pro správně použitá klíčová slova (výběr klíčových slov po dohodě s klientem).

Během spolupráce poskytujeme bezplatné aktualizace projektů. Chceme, aby se nabídka pro potenciální příjemce z východní či západní Evropy neustále rozvíjela a zdokonalovala.

Informace o došlé zásilce jsou uvedeny v nejoblíbenějších katalozích portálu nebo jiných burzovních webových stránkách jako odkaz. Výměna odkazů se provádí pouze s portály, které mají velmi vysoký Titz a PageRank, což zaručuje vyšší pozici zadávání ve vyhledávačích.

Vytvořili jsme pro vás účty portálu Google, kde můžete plně sledovat pohyb návštěv vstupní stránky v rámci Google Analytics. Díky tomu mohou naši klienti nezávisle kontrolovat denní statistiky svých stránek.

U dynamické grafiky, jako jsou filmy, jsou prezentace propojeny s účty youtube.com, čímž se stránka osvobozuje od náročné grafiky. Použití těchto materiálů pozitivně ovlivní atraktivitu Vaší nabídky. Překlady textů a popisy meta tagů provádějí specializovaní pracovníci z Ruska, Ukrajiny a Polska, což je zárukou správnosti překladů, správné syntaxe vět atd. Informace v prezentacích můžete propojit s vašimi webovými stránkami. Důvěřovaly nám již tisíce podnikatelů, věřte nám také! Připojte se k naší skupině klientů a udělejte ve své společnosti krok vpřed, rozvíjejte ji a rozšiřte svůj seznam kontaktů na novou národní a mezinárodní úroveň! Jak s námi zahájit spolupráci? Je to jednoduché. Navštivte aktru.pl - online doručení a kontaktujte nás. Naši konzultanti zodpoví jakýkoli dotaz a nabídnou nejlepší řešení potřeb spojených se spoluprací s naší společností. Příklady dokončených projektů online prezentací: www.abakus.polfirms.ru www.artshobby.polfirms.ru www.bosma.polfirms.ru www.elint.polfirms.ru www.kompensatory.polfirms.ru www.protect-vehicle.polfirms.ru www.risca.polfirms.ru www.unidelta.polfirms.ru www.zalchem.polfirms.ru.

POZORNOST!!Veškeré nám poskytnuté grafické a textové materiály musí být nezávislé na autorských právech jiných osob a musí být výhradním vlastnictvím zmocnitele, pokud nám poskytnete materiál chráněný autorským právem jiných osob, je za jeho přenos a použití v dodávka.

Hledáte klienty z východu?

V našem adresáři můžete rychle a snadno kontaktovat statisíce příjemců z východní Evropy. Ukažte svou nejlepší stránku!

Potřebujete polské zboží/služby?

Náš katalog obsahuje nespočet polských společností, které nabízejí produkty nejvyšší kvality a poskytují nejvyšší úroveň služeb.

Vybrané společnosti

Robert Andrzej Burzynski
Robert Andrzej Burzynski
www.funeralne.polfirms.ru
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
FORMA VÝROBY NÁBYTKU
www.forma.polfirms
Polfirms
Top.Mail.Ru